همرس

همرس نخستین سایت تامین مالی جمعی و کرادفاندینگ برای تولید فیلمهای مستند و سایر آثار هنری

فیلم مستند تاجران خون

مستند 47 دقیقه ای تاجران خون روایتگر اشغال قاره آمریکا توسط کریستف کلمپ و بیان ناگفته های تکان دهنده از قتل عام فجیع 95 میلیون بومی این قاره و سیاه پوستان آفریقایی است.

مصطفی آقامحمدلو
مصطفی آقامحمدلو
مدت زمان باقی مانده
زمان به پایان رسیده
تعداد حامیان
2
مبلغ کل مورد نیاز (تومان)
25000000
میزان مبلغ جمع آوری شده (تومان)
170000

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام. گروه هنری مهاجر یک گروه تولید فیلم مستند و داستانی مستقله که چند سال قبل کار خودش رو با تولید مستندهای برون مرزی شروع کرد. چند تا جوون دغدغه مند دل به دل هم دادند و در این مدت حدود 20 فیلم مستند از بحران های سخت داخلی و خارجی تولید کردند. در این سال ها هیچ کمک خارجی به گروه تزریق نشد و صرفا دغدغه های موجود گروه رو دور هم نگه داشت.
ما قصد داریم فیلم مستندی درباره تمدن آمریکا تولید کنیم. حقایق تکان دهنده و ناگفته ای وجود داره که مردم ما برای تعیین نسبت خودشون به جهان اطراف و مردم دنیا برای انتخاب های و دیدگاه های سرنوشت سازشون باید بدونند. مستند تاجران خون. این مستند به شخصیت عجیب و پیچیده کریستف کلمپ می پردازه. کلمپ اون جهان گرد مهربان و کنجکاوی که در فیلم ها و کتاب های پر فروش دیدیدم و خواندیم نیست. پس از شکست مسلمانان در گرانادا پیشروی علیه مناطق مسلمانان باید ادامه پیدا می کرد و جریاناتی خاص در انگلستان به طور پنهانی با حمایت های مالی عظیم کلمپ رو مامور یافتن خاک برای زندگی یهودیان و طلا برای بهبود شرایط پیوریتن ها می کنند. تشکیلات عظیمی شکل می گیره که منجر به قتل عام 95 میلیون بومی قاره آمریکا و سیاه پوستان آفریقایی میشه. همین تشکیلات در زمان ما منجر به شکل گیری سازمانی به نام آیپک میشه که آمریکای امروز رو برای سیطره یهودیان مدیریت می کنه. ماه ها تحقیق ما از منابع معتبر خارجی و غربی برای راستی آزمایی اطلاعات مون باعث شد تا داده های این مستند در قالب یک پژوهش تصویری مطقن قابل ارائه باشه. ما چند ماه رو برای تصویرگذاری صحیح این اثر، تهیه متن نهایی و تدوین و گرافیک حرفه ای وقت گذاشتیم و هم اکنون این محصول که هم برای روشنگری داخلی لازمه هم اگاهی بخشی خارجی، در حال تولیده. به ما برای تهیه این محصول اگاهی بخش کمک کنید. پس از آماده شدن فیلم هم دیگه رو در نشست اکران خصوصی خواهیم دید. می تونید با ما رو از طریق صفحه کمپین فیلم در سایت همساز دنبال کنید و با حمایت هاتون برای تولید محصولات بعدی کمک مون کنید. کمک به انتشار و توسعه کمپین فیلم هم خودش کمک بزرگی خواهد بود.

در حال آماده سازی

هر سوالی  هست من در خدمتم

*****