همرس

همرس نخستین سایت تامین مالی جمعی و کرادفاندینگ برای تولید فیلمهای مستند و سایر آثار هنری

من باید چه کار کنم؟

من باید چه کار کنم؟

خیلی ساده است! شما یا هنرمند هستین یا میخواهید از یک هنرمند برای تولید ایده هنری حمایت کنین. ما در همرس برای هردوی شما برنامه مشخصی داریم:

اگر هنرمند هستین؛

تنها کاری که باید بکنید اینه که در سایت ثبت نام کنین و طرح ایده هنری که می خواهید بسازید رو برای ما بفرستید. تو قسمت ثبت نام جدولی هست که فقط کافیه شما اون رو برای ما پر کنین. ما این جدول رو طوری طراحی کردیم که شما به راحتی بتونین اونچه در ذهنتون هست رو با ما درمیون بذارین و ما هم در مورد طرح شما سوالی برامون باقی نمونه. البته بد نیست قبل از اون قسمت قوانین پلت فرم همرس رو هم بخونین تا با قسمت حقوقی ماجرا بیشتر آشنا بشین.

ما طرح های شما رو میخونیم، در شورای همرس راجع بهش بحث می کنیم و اگه نظرات مثبت بود از شما دعوت میکنیم تا به صورت حضوری بیشتر با هم صحبت کنیم و بیشتر آشنا بشیم. بعد از اینکه صحبت هامون خوب پیش رفت! طرح شما به عنوان یکی از طرح های سایت معرفی میشه.

این همه ی کار نیست، ما بعد از آشنایی با هم یک مسیر تازه رو در همرس شروع می کنیم. ما کارهای زیادی با هم داریم تا شما بتونین یه کمپین موفقیت آمیز برای تامین سرمایه فیلمتون داشته باشین. ما تمام تجربه و امکاناتمون رو در اختیار شما میذاریم، چون این طور نیست که موفقیت شما فقط باعث خوشحالی ما بشه! موفقیت شما موفقیت ماست!

اگه می خواهید از یک ایده هنری حمایت کنین؛

خوشحالیم که می خواهید به خانواده همرس بپیوندین! کار شما بسیار ساده است فقط باید قبلش تصمیم بگیرین چه نوع حمایتی می خواهید بکنین. شاید شما فقط بخواهید با پرداخت مستقیم پول به ما کمک کنید، و یا کار دیگه ای از دستتون برمیاد. ما همه ی راه های که یک نفر میتونه کمک کنه تا ایده هنری مورد علاقه اش ساخته بشه رو در نظر گرفتیم.

وقتی با یه پروژه که در سایت به شما معرفی شده آشنا شدین و خواستین به ما بپیوندین کافیه روی لینک حمایت کلیک کنین و بعدش از میان گزینه های حمایت مادی یا غیرمادی یکی رو انتخاب کنین.

 اگه سراغ حمایت های مادی برین می تونین خیلی راحت با پرداخت پول برای ساخت ایده هنری کمک کنین. کم بودن مبلغ حمایت شما برای ما اصلا مهم نیست، حتی هزار تومن، از اون مه متر اینه که ما یک نفر دیگه رو در کنار خودمون احساس می کنیم که به خودش این زحمت رو داده که همون هزار تومن رو کمک کنه، این خیلی عالیه! البته شما در قبال هر کمکی که می کنید یه هدیه دریافت می کنید. این هدیه ها بنا به خواست و خلاقیت فرد هنرمند و صاحب ایده تعیین میشه.

اما شاید نخواهید پولی هزینه کنید ولی امکاناتی دارین که میتونه به گروه سازنده محصول هنری کمک کنه. مثلا ماشینی دارید که می تونید در اختیار گروه بذارید و یا یه خونه کوچیک در شهری که محصول هنری داره در اونجا ساخته میشه که میتونه محل اسکان گروه تولیدکننده باشه، یا سوژه ای می شناسین که به درد اون هنرمند میخوره، یا حتی خودتون هنرمند حرفه ای هستین و میتونین در بخش هایی از کار به هنرمند صاحب ایده کمک کنین. ما مجموعه این کمک ها رو پیش بینی کردیم و در هر پروژه ای بسته به اعلام نیاز صاحب ایده، اونها رو اعلام می کنیم. شما می تونین در بخش کمک های غیرمادی در هر کدام از این موارد که دوست دارید به ما اعلام آمادگی کنید. ما با شما تماس میگیریم و ان شاالله همکاری خوبی با هم خواهیم داشت.